Kopā:  0.00 EUR
Preču skaits: 0
Maksājumu metodes 
Ar pārskaitījumuAr skaidru naudu

Garantija

Visām precēm interneta veikalā AGAVA.LV tiek nodrošināta garantija saskaņā ar konkrētās preces ražotāja garantijas un apkopes noteikumiem un saskaņā ar Patērētāju tiesību aizsardzības likumu, šeit: https://likumi.lv/doc.php?id=23309

Noteiktais garantijas laiks, kā to nosaka preces ražotājs, dažādām precēm var atšķirties, tāpēc informāciju par garantijas laiku meklējiet preces lietotāja instrukcijā un garantijas dokumentā vai jautājiet klientu konsultantam. Garantijas laiks privātpersonām ir līdz 2 gadiem, juridiskām personām garantijas laiks ir līdz 1 gadam.

Saņemot preci Jūs saņemsiet ražotāja vai izplatītāja garantijas dokumentu, kā arī preces pirkumu apliecinošu dokumentu (kases čeku vai pavadzīmi).

Lai izvairītos no pārpratumiem un nesaskaņām, lūdzam kārtīgi iepazīties ar preces lietošanas instrukciju, kā arī pārliecināties, par garantijas dokumentā norādītās informācijas atbilstību. Garantijas dokuments ir spēkā tikai tad, ja tajā skaidri un precīzi norādīts: preces nosaukums un modelis, pirkuma datums, pārdevēja zīmogs, pircēja un pārdevēja paraksts, kā arī pirkumu apliecinošs dokuments.

Garantijas dokumentā aizliegts veikt jebkāda veida izmaiņas, dzēst vai pārrakstīt norādīto informāciju. Šādā gadījumā garantijas talons tiks atzīts par nederīgu.

Preces garantija neattiecas uz papildus aprīkojumu, izejmateriāliem, aksesuāriem, barošanas elementiem un aprīkojumu ar ierobežotiem lietošanas resursiem.

Ja garantijas laikā rodas pretenzijas sakarā ar iegādātās preces kvalitāti, lūdzam preci kopā ar garantijas dokumentu un pirkumu apliecinošu dokumentu vērsties pie garantijas dokumentā norādītā garantijas nodrošinātāja, vai interneta veikala AGAVA.LV klientu apkalpošanas centrā Elizabetes ielā 45/47, Rīgā, LV-1010, tālr: 67333313, 29416905, e-pasts: veikals@lotoss.lv

Darba dienās no 10:00 līdz 18:00

Neskaidrību gadījumā sazinieties ar mums.

Lielākais Latvijas interneta veikalu preču meklētājs Salidzini.lv logotips www.gudriem.lv