Katalogs
Katalogs
0.00 EUR
AUTORIZĀCIJA
Preču grupas
Sveces (1)
Ziepes (0)
Maksājumu metodes 
Ar pārskaitījumuAr skaidru naudu
Sākums > Saimniecības preces > Ziepes > Dezinfekcijas līdzekļi > Dezinfekcijas līdz roku un virsmu 500ml Desinfectant EF Pro

Dezinfekcijas līdzekļi

Dezinfekcijas līdz roku un virsmu 500ml Desinfectant EF Pro

Dezinfekcijas līdz roku un virsmu 500ml Desinfectant EF Pro

Cena  EUR 8.32
Vienība gab.
Artikuls / Preces ID  EF300005
Preces pieejamība:  pieejams 
Skaits: 4

• DISINFECTANT EF pro - Roku un virsmu dezinficējošs līdzeklis, nesausina un nebojā roku ādu. Disinfectant ir alkoholu nesaturošs, šķidrs, lietošanai gatavs dezinfekcijas līdzeklis rokām. Bez smaržas. Neprofesionālai un profesionālai lietošanai sadzīvē, medicīnā, veselības aprūpē un citur. Efektīvai roku, ādas un virsmu aizsardzībai pret vīrusiem, baktērijām, sēnītēm un aļģēm.
•Lietošana: Uzklāt līdzekli uz plaukstām, plaukstu virspuses locītavām un apakšdelmiem.Vispirms ieberzēt pirkstu galus, pēc tam vienmērīgi ieberzēt pa visu roku virsmu līdz āda ir nožuvusi. Pēc apstrādes rokas nav jāmazgā. Produktu lietot pēc vajadzības, lietošanas biežums nav noteikts. Virsmu apstrādei: izsmidziniet līdzekli virsmām, ļaujiet nožūt vai arī noslaukiet ar papīra dvieli. Ekspozīcijas laiks - 60 sekundes.
•Sastāvs: Ūdens: 99,6 %; Aktīvā viela: Četraizvietotā amonija savienojumi, benzil-C12-16-alkildimetil-, hlorīdi (CAS Nr.: 68424-85-1): 0,4 g / 100 g (0,4 masas %).
•Biocīda inventarizācijas Nr. LV18032020/2288
• Piemērots profesionālai un vienkāršai lietošanai
• Tilpums: 500 ml
• Lietošanai uz virsmām: ļaut iedarboties,tad noslaucīt ar audumu vai papīru
Lietojiet biocīdus uzmanīgi. Pirms lietošanas vienmēr izlasiet etiķeti un informāciju par biocīdu.