Каталог
Каталог
0.00 EUR
АВТОРИЗАЦИЯ
Способы оплаты
Банковский переводОплата наличными
Citadele - bank linkLuminor- bank link
SEB Banka- bank linkSwedbank- bank link
Visa / MasterCard

Условия купли-продажи товаров

Pamata noteikumi

Šie Preču pirkšanas un pārdošanas noteikumi (turpmāk saukti – Noteikumi) ir pusēm saistošs, tiesisks dokuments, kas nosaka Pircēja un Pārdevēja (SIA "LOTOSS-IMS", reģistrācijas numurs 40103011623) tiesības un pienākumus, preču pirkšanas un apmaksas noteikumus, preču piegādes un atgriešanas procedūru, pušu atbildību un citus noteikumus, kas saistīti ar preču pirkšanu un pārdošanu tiešsaistes veikalā www.agava.lv.

Pircējs apņemas iepazīties un ievērot šos noteikumus, ko apliecina nospiežot "Es piekrītu lietošanas noteikumiem".

Gadījumā, ja Pircējs nepiekrīt šiem noteikumiem, iepirkšanās tiešsaistes veikalā www.agava.lv nav iespējama.

Pārdevējs saglabā tiesības jebkurā laikā labot, mainīt vai papildināt Noteikumus saskaņā ar normatīvo aktu prasībām. Pircējs tiks informēts par jebkurām izmaiņām, labojumiem un pielikumiem piereģistrējoties tiešsaistes veikalā www.agava.lv, un, lai izmantotu iespēju iepirkties tiešsaistē, būs atkārtoti jāapliecina piekrišana labotajiem Noteikumiem.

Tiešsaistes veikals www.agava.lv veic tirdzniecību Latvijas Republikā.

Pirkšanas-pārdošanas līguma noslēgšana

Brīdī, kad Pircējs ir izvēlējies preces un noformējis Pirkumu grozs, nospiežot uz saites "Pasūtīt", tiek uzskatīts, ka starp Pircēju un Pārdevēju tiek noslēgts pirkuma līgums.

Katrs starp Pircēju un Pārdevēju noslēgtais pirkuma līgums tiek reģistrēts un glabāts tiešsaistes veikala datubāzē.

Preces atgriešana – Pircēja tiesības

Latvijas Republikas Ministru Kabineta Noteikumi Nr.255 "Noteikumi par distances līgumu" nosaka, ka klientam ir tiesības atkāpties no līguma 14 (četrpadsmit) kalendāro dienu laikā un atdot interneta veikalā iegādāto preci atpakaļ pārdevējam. Latvijas Republikas Patērētāju tiesību aizsardzības likuma 12. panta sestā daļa nosaka, ka "patērētājs ir atbildīgs par preces kvalitātes un drošuma saglabāšanu atteikuma tiesību realizēšanas termiņā".

1. Lai vienotos par preces atgriešanu, lūdzam Jūs sazināties ar SIA "Lotoss-IMS" elektroniski info@lotoss.lv vai telefoniski +371 67 892941 (darba dienās no 9:00 līdz 17:00), norādot pasūtījuma numuru un datumu.

2. Lai izmantotu atteikuma tiesības, lūdzam aizpildīt un parakstīt atteikuma veidlapu, pievienot pirkuma apliecinoša dokumenta kopiju un (izvēloties ērtāko veidu):
Veidlapu lejupielādēt šeit.

  • nosūtīt uz e-pastu info@lotoss.lv
  • nosūtīt pa pastu SIA "Lotoss-IMS", Rīga, Krūzes iela 2b, LV1046;
  • iesniegt SIA "Lotoss-IMS" veikalā kopā ar atgriežamo preci.

3. Lai atteikuma tiesību termiņš būtu ievērots, pietiek, ja savu paziņojumu par atteikuma tiesību izmantošanu nosūtīsiet pirms atteikuma tiesību termiņa beigām, - 14 (četrpadsmit) kalendāro dienu laikā no brīža kad prece tika nodota Patērētājam vai trešai personai, kas nav pārvadātājs, bet kuru Patērētājs bija norādījis kā preces saņēmēju.

4. Ja Jūs atteiksieties no pirkuma, mēs Jums atmaksāsim visus no Jums saņemtos maksājumus, bez nepamatotas kavēšanās un jebkurā gadījumā ne vēlāk kā 14 (četrpadsmit) kalendāro dienu laikā no dienas, kad mēs tikām informēti par Jūsu lēmumu atteikties no pirkuma.

5. Preces atpakaļnosūtīšanas izmaksas netiek atmaksātas un tās pilnā mērā sedz pircējs.

6. Atteikuma tiesības nevar izmantot šādos gadījumos:

  • ir atvērts iepakojums precei, kuru veselības un higiēnas apsvērumu dēļ nevar atdot atpaka;
  • preču iepakojums ir bijis atvērts un preces izmantotas citos nolūkos nevis tāpēc, lai konstatētu šo preču veidu, īpašības un darbību.

7. Precei ir jābūt atgrieztai oriģinālā iepakojumā un pircējam jānodrošina atbilstošs iepakojums drošai preces transportēšanai atpakaļ pārdevējam. Par preci samaksātā nauda, kā arī piegādes maksa no veikala līdz pircējam, tiks atmaksāta pēc preces atgriešanas, bet ne vēlāk kā 14 (četrpadsmit) dienu laikā no dienas, kad Rimpeks tiks informēts par Pircēja lēmumu atteikties no pirkuma. Lotoss-IMS patur aiz sevis tiesības aizturēt maksājumu līdz brīdim, kad preces būs saņemtas atpakaļ vai kad Jūs būsiet iesniegts apliecinājumu par to, ka preces ir nosūtītas atpakaļ.

Preču piegāde

Bezmaksas piegāde visā Latvijā ar Omniva. Pasūtījumiem virs 20€

Pasūtījumiem virs 40€ - bezmaksas piegāde Rīgas robežas.

Gadījumā, ja pasūtījuma summa būs mazāka par 40 eiro, tad pasūtījumam tiks iekļauta piegādes maksa, kas sastāda 5 eiro, ieskaitot PVN.(Rīgas robežas.)

Piegādi Rīgas robežas nodrošinām 24 stundu laikā.

Preču cenas, preču apmaksas nosacījumi

Preču katalogs www.agava.lv satur mazumtirdzniecības cenas EUR kopā ar PVN.

Pasūtījumu apmaksa ar pārskaitījumu veicama pārskaitot naudu uz pasūtījuma Rēķinā norādīto kontu: SIA LOTOSS-IMS, Reģ. Nr. 40103011623, SWEDBANK AS, Konts: LV61HABA0001408038128.

Samaksa par precēm tiek veikta, izmantojot bankas tiešsaistes pārskaitījumu (Bank-link).

  Karšu maksājumi:

 Jūsu papildus ērtībai piedāvājam veikt apmaksu ar kredītkarti/debetkarti (internetā).

Ar skaidru naudu, pretī saņemot kases čeku, iespējams norēķināties:
SIA LOTOSS-IMS biroja preču veikalā Elizabetes iela 45/47, Rīgā, darba dienās no pulksten 9.00 līdz 17.00.

Produktu kvalitātes garantija

Visām precēm interneta veikalā AGAVA.LV tiek nodrošināta garantija saskaņā ar konkrētās preces ražotāja garantijas un apkopes noteikumiem un saskaņā ar Patērētāju tiesību aizsardzības likumu, šeit.

Noteiktais garantijas laiks, kā to nosaka preces ražotājs, dažādām precēm var atšķirties, tāpēc informāciju par garantijas laiku meklējiet preces lietotāja instrukcijā un garantijas dokumentā vai jautājiet klientu konsultantam. Garantijas laiks privātpersonām ir līdz 2 gadiem, juridiskām personām garantijas laiks ir līdz 1 gadam.

Saņemot preci Jūs saņemsiet ražotāja vai izplatītāja garantijas dokumentu, kā arī preces pirkumu apliecinošu dokumentu (kases čeku vai pavadzīmi).

Lai izvairītos no pārpratumiem un nesaskaņām, lūdzam kārtīgi iepazīties ar preces lietošanas instrukciju, kā arī pārliecināties, par garantijas dokumentā norādītās informācijas atbilstību. Garantijas dokuments ir spēkā tikai tad, ja tajā skaidri un precīzi norādīts: preces nosaukums un modelis, pirkuma datums, pārdevēja zīmogs, pircēja un pārdevēja paraksts, kā arī pirkumu apliecinošs dokuments.

Garantijas dokumentā aizliegts veikt jebkāda veida izmaiņas, dzēst vai pārrakstīt norādīto informāciju. Šādā gadījumā garantijas talons tiks atzīts par nederīgu.

Preces garantija neattiecas uz papildus aprīkojumu, izejmateriāliem, aksesuāriem, barošanas elementiem un aprīkojumu ar ierobežotiem lietošanas resursiem.

Ja garantijas laikā rodas pretenzijas sakarā ar iegādātās preces kvalitāti, lūdzam preci kopā ar garantijas dokumentu un pirkumu apliecinošu dokumentu vērsties pie garantijas dokumentā norādītā garantijas nodrošinātāja, vai interneta veikala AGAVA.LV klientu apkalpošanas centrā Elizabetes ielā 45/47, Rīgā, LV-1010, tālr: 67333313, 29416905, e-pasts: veikals@lotoss.lv

Darba dienās no 10:00 līdz 17:00

Neskaidrību gadījumā sazinieties ar mums.

Atbildība

Pircējs ir pilnībā atbildīgs par tiešsaistes veikala www.agava.lv iekļauto reģistrācijas informācijas pareizību un precizitāti. Ja Pircējs reģistrācijas formā iesniedzis nepareizos datus, viņš ir atbildīgs par tā sekām.

Pircējs ir atbildīgs par viņa tiešsaistē veiktajām darbībām.

Pircējs ir atbildīgs savu piekļuves datu nodošanu trešajām personām. Ja trešā persona izmanto www.agava.lv pakalpojumus, Pārvedējs uzskata, ka persona, kas piekļūst tiešsaistes veikalam, izmantojot Pircēja piekļuves datus, ir Pircējs.

Pārdevējs ir atbrīvots no atbildības gadījumos, kad zaudējumi radušies dēļ tā, ka Pircējs neievēroja šos vai citus www.agava.lv noteikumus.

Gala noteikumi

Šie noteikumi ir sagatavoti saskaņā ar Latvijas Republikas tiesību aktiem.

Ja Pircējs nepiekrīt šiem noteikumiem, viņš nevar izmantot tiešsaistes veikala www.agava.lv pakalpojumus.

Visi paziņojumi tiek nosūtīti uz e-pasta adresi, ko Pircējs ir norādījis reģistrācijas formā.

Pircējs ar Pārdevēju nepieciešamība gadījumā sazinās, izmantojot šajos Noteikumos vai kontaktu sadaļā norādīto Pārdevēja kontaktinformāciju.